3 oznaki, że pora na remont biura

Remont biura to rzecz, którą często odkładamy na później w nieskończoność. Zawsze przecież są ważniejsze i bardziej pilne sprawy, a to przecież jest sprawa drugorzędna.

Jeśli masz takie podejście, najprawdopodobniej w którymś momencie zorientujesz się, że Twoje biuro wygląda już naprawdę nieciekawie i mało ma wspólnego z tą elegancką przestrzenią, którą było na początku. Pierwsze oznaki rozpadu pojawiają się jednak już wcześniej – radzimy, byś zwrócił na nie uwagę, zanim będzie za późno. Oto najważniejsze naszym zdaniem objawy, że z Twoim biurem będzie tylko coraz gorzej, jeśli czegoś z nim nie zrobisz. Nie przegap ich!

Brudne ściany

Nie do końca wiemy, jak to się dzieje, ale ściany w biurach wyjątkowo szybko się brudzą i zaczynają wyglądać wyjątkowo nieestetycznie. Winne są za to najprawdopodobniej często ocierające się o nie czarne kable lub pracownicy, którzy opierają o nie nogi pod biurkiem. Nie oszukujmy się również – sami mniej dbamy o ściany w biurze niż we własnym domu, a co dopiero nasi pracownicy. Nie chodzi o to, żeby pretekstem do remontu były dwie najmniejsze plamki, ale jeśli kolor Twoich ścian niebezpiecznie zbliża się do szarego, a wyjściowo był biały, lepiej przemyśleć kwestię odświeżenia koloru.

Odrapane biurka

Porysowane i odrapane biurka nie są efektem złośliwości Twoich pracowników, a po prostu  normalnego, codziennego i wielogodzinnego użytkowania – spójrz zresztą na swoje, pewnie wygląda podobnie, a Ty tylko przy nim pracujesz. Nie powinieneś oczywiście przejmować się każdą najmniejszą ryską czy śladem od długopisu, ale gdy zaczynają przypominać pamiętne biurka ze szkoły, to najwyższa pora byś zainterweniował. Chodzi w końcu o komfort pracy Twoich pracowników, który z pewnością nie będzie zbyt wysoki, gdy będą musieli pracować przy takich biurkach.

Niemodne wnętrze

Jeśli po przejściu przez drzwi do Twojej przestrzeni biurowej, czujesz się, jakbyś znalazł się w innych czasach, to kolejny sygnał, że pora na modernizację biura. Nie chodzi tylko o estetykę – w przeciągu ostatnich kilku lat niektóre rozwiązania wyszły z mody nie dlatego, że były brzydkie lub po prostu wszedł nowy trend, ale często również dlatego, że wynaleziono nowe, dużo bardziej funkcjonalne. Nie skazuj więc swoich pracowników na pracowanie we wnętrzach, które ani nie cieszą oka, ani nie są praktyczne. Samemu pewnie nie czujesz się komfortowo, gdy zapraszasz do siebie ważnych klientów i gościsz ich w pomieszczeniach, które lata świetności mają dawno za sobą.

Lafhome to firma, której jednym z obszarów usług jest modernizacja biura. Do tego zadania podchodzimy kompleksowo, podpowiadamy najlepsze możliwe aranżacje, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pracuje tylko na najwyższej jakości materiałach, dzięki którym Twoje biuro będzie wyglądać dobrze przez długi czas. Porzuć więc swoje dotychczasowe biuro i skontaktuj się z nami już teraz!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *