Cup holder — uchwyt na napój to absolutny must have każdego, kto pracuje w biurze

Wiele osób ma bałagan na biurku. Niektórzy twierdzą, że jest to twórczy chaos, który świadczy o ich inteligencji. Kiedy jednak podczas pracy dochodzi do wylania napoju i co gorsza zalania ważnych dokumentów lub klawiatury komputera, frustracja pracownika rośnie proporcjonalnie do tego, jakie zniszczenia poczynił. W tym momencie jego inteligencja nie ma większego znaczenia.

Chcąc uniknąć wyżej opisanej sytuacji, wystarczy zaopatrzyć się w cup holder — uchwyt na napój, który mocowany jest do spodu biurka. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że Twoje notatki i komputer zawsze będą bezpieczne.

Cup holder — kto powinien skorzystać z rozwiązania?

Cup holder — uchwyt na napój jest obowiązkowym punktem na liście każdego pracownika biurowego, a także gamera. Jeżeli już nie raz wylałeś napój na sprzęt, zapewne nie musimy Ci tłumaczyć, jak ważne jest dla Ciebie takie rozwiązanie. Dzięki niemu nie tylko Twoje notatki będą bezpieczne, ale przede wszystkim sprzęt, który nie czarujmy się — nie należy do najtańszych. Po co zatem narażać go na awarię?

Cup holder to rozwiązanie idealne, jeśli dużo siedzisz przy biurku, a jednocześnie lubisz mieć napój na wyciągnięcie ręki. Nieważne, czy pracujesz w domu, czy w korporacji, uchwyt na kubek na pewno Ci się przyda, a Twoje szefostwo będzie Ci wdzięczne za to, że nie uszkodzisz pracowniczego sprzętu i nie zalejesz podpisanych przez nich dokumentów. Co więcej, dzięki temu rozwiązaniu będziesz miał większą przestrzeń na blacie, co umożliwi Ci lepsze skupienie się i rozłożenie większej ilości notatek.

Cup holder to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wolą zapobiegać niż leczyć. Jeśli należysz do tego grona, jest to produkt idealny dla Ciebie. Nie zwlekaj zatem i sprawdź , jakie parametry powinien mieć dobry cup holder i zamów go. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Co więcej, będziesz go polecał kolegom, którzy także mają problem z rozlewaniem napojów podczas gry lub pracy.