Gniazdo głośnikowe podtynkowe marki Simon

Przedsiębiorstwo Simon jest firmą pochodzącą z Polski, powstałą niemalże 100 lat temu w Czechowicach-Dzedzicach. Do dziś słynie ze sprzedaży wysokojakościowego osprzętu elektroinstalacyjnego, w skład którego wchodzą między innymi: kontakty, gniazda, ramki i włączniki. Czym cechuje się natomiast gniazdo głośnikowe podtynkowe marki Simon? Czy jest to rzeczywiście solidna konstrukcja oraz do jakich budynków poleca się go montować?

 

Montaż gniazda

 

Szukając odpowiedniego gniazda głośnikowego podtynkowego, warto zdecydować się na to od firmy Simon. Możemy go zamontować w dowolnej pozycji zarówno poziomej, jak i pionowej, ponieważ rozkład wtyczek nie będzie sprawiać nam problemu. Możemy je także montować na klasycznych pazurkach lub też wkrętach. Instalacja pazurkowa umożliwia bardzo szybką, nieinwazyjną instalację, natomiast wkręty to tradycyjny montaż, charakterystyczny dla wielu urządzeń tego typu. Całość łączy się za pomocą zacisku kleszczowego.

 

Estetyka wykończenia

 

To, co wyróżnia gniazdo głośnikowe podtynkowe to fakt, że zostało ono dopasowane do niemalże każdej ramki z serii Simon 54 Nature. Oznacza to, że możemy wykorzystać dowolną kolorystykę, która jak wiadomo, w przypadku marki Simon jest niezwykle bogata. Białe gniazda głośnikowe podtynkowe będą świetnie prezentować się, na przykład z ramką mahoniową lub też limonkową. Co ciekawe, świetnie można dopasować także do ramek wykonanych z innych tworzyw niż sztucznego, na przykład z drewna lub też szkła, w zależności od tego, jak byśmy chcieli wykończyć nasze wnętrza.

 

Samo gniazdo głośnikowe podtynkowe zostało wykonane z poliwęglanu, czyli materiału bardzo odpornego na działanie wszelkich, mechanicznych uszkodzeń lub zarysowań. Wykorzystuje się ten materiał na przykład do produkcji szyb kuloodpornych. Co więcej, materiał ten wolny jest od szkodliwych substancji negatywnie wpływających na zdrowie. Jeśli chcielibyście zamówić gniazdo głośnikowe podtynkowe marki Simon, warto zajrzeć na stronę: https://www.igniazdka.pl/pl/p/Gniazdo-glosnikowe-Podtynkowe-Podwojne-Kontakt-SIMON-54/924,  gdzie znajduje się praktycznie cały osprzęt elektroinstalacyjny tej marki.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *