Łazienkowe baterie – wszystko, co o nich powinniście wiedzieć

Bateria do łazienki – jaką wybrać?

Bateria ścienna czy bateria ścienna podtynkowa? Jeśli nie wiesz, jaka bateria do łazienki jest odpowiednia, skonsultuj wybór z projektantem zajmującym się aranżacją Twojej łazienki lub skorzystaj z pomocy specjalistów, których znajdziesz w salonach Elements w ponad 20 miastach Polski, gdzie sprzedawane są produkty VIGOUR. Nasz asortyment możesz nabyć we wszystkich województwach – bez względu na miejsce zamieszkania możesz więc dobrać wysokiej jakości baterie, dopasowując produkty do własnych potrzeb i oczekiwań. Skompletuj nowoczesne baterie łazienkowe VIGOUR i ciesz się funkcjonalną łazienką przez wiele lat!

Bateria natryskowa do nowoczesnych i klasycznych łazienek

Aby rozkoszować się przyjemnym prysznicem każdego poranka, warto wyposażyć swoją kabinę prysznicową w nowoczesną baterię. Bateria natryskowa może być natynkowa lub podtynkowa – natynkowe należą do produktów klasycznych, które montuje się bezpośrednio do przyłączy wody, z kolei podtynkowe to nowoczesne produkty zajmujące niewiele miejsca i wyróżniające się funkcjonalnym designem. Baterie podtynkowe mocuje się za pomocą elementu podtynkowego montowanego w ścianie, zostawiając na zewnątrz jedynie element natynkowy, uchwyt i wylewkę, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie minimalistycznego efektu.

Bateria podtynkowa umywalkowa czy bateria stojąca umywalkowa – którą wybrać?

Wyróżniamy dwa rodzaje baterii umywalkowych –ścienne oraz stojące. Ścienna Bateria podtynkowa umywalkowa to innowacyjny produkt, który montuje się najczęściej w łazienkach nowoczesnych. Dzięki temu, że baterii ukryte są pod tynkiem, możemy stworzyć ekskluzywną łazienkę w minimalistycznym stylu. Z kolei bateria stojąca umywalkowa to klasyczny produkt, który od lat obecny jest w polskich domach. Wybierz baterię umywalkową dostosowaną do aranżacji Twojej łazienki i ciesz się jej unikalnymi właściwościami przez wiele lat użytkowania.

Bateria wannowa stojąca, podtynkowa i ścienna

Długie gorące kąpiele należą do ulubionych czynności wielu Polaków – cóż może być przyjemniejszego niż wieczorny relaks w wannie pełnej aromatycznych olejków? Aby ułatwić Ci rozkoszowanie się codziennymi kąpielami, przygotowaliśmy 3 rodzaje baterii wannowych – stojące podłogowe oraz ścienne podtynkowe i klasyczne. Szczególnie modna jest bateria wannowa stojąca, którą montuje się w podłodze, dzięki czemu istnieje możliwość ustawienia wanny w dowolnym miejscu łazienki, nawet tam, gdzie nie ma dostępu do ściany. Polecamy również ścienne baterie wannowe podtynkowe do łazienek nowoczesnych i klasycznych.

Bateria zlewozmywakowa – jaką wybrać?

Jeśli nie wiesz, która bateria zlewozmywakowa będzie najlepiej prezentowała się w Twojej kuchni, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, zostawiając pytanie, na które odpowiemy tak szybko, jak to możliwe i pomożemy Ci dobrać baterię dostosowaną do Twoich potrzeb. Zapewniamy szeroki wybór produktów, wśród których znajdują się baterie zlewozmywakowe stojące oraz ścienne, z wyciąganymi i klasycznymi wylewkami. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, a ich uniwersalność sprawia, że dopasują się zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *