Legrand Niloe

Legrand Niloe to osprzęt elektryczny, który z powodzeniem sprawdza się zarówno wśród klientów indywidualnych w domach czy mieszkaniach jak i przed firmy oraz instytucje publiczne.

Co ciekawe, ta seria daje możliwość zastosowania technologii radiowej umożliwiającej rozszerzenie instalacji elektryczne bez konieczności skuwania ścian. Francuski koncern przy projektowaniu linii produktowej Niloe pomyślał nie tylko o tym, aby gniazda i włączniki wykonane były z najwyższej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne. Projektanci osprzętu wzięli pod uwagę również ochronę środowiska, tworzywa te podlegają recyclingowi.

Klienci mają do wyboru kilka kolorów ramek, w tym: białe, kremowe, czerwone oraz popielate. Do wyboru są różne typu włączników, w tym między innymi: schodowe, krzyżowe, dzwonkowe, chwilowe, pojedyncze, podwójne, potrójne, żaluzjowe, a także pusta zaślepka oraz ściemniacz do ustawiania natężenia światła w wybranych pomieszczeniach. W ofercie dostępne są również różnego typu gniazda: satelitarne, do telewizji naziemnej, do sieci komputerowej typu LAN, głośnikowe pojedyncze oraz podwójne z uziemieniem. Seria Legrand Niloe to również duży wybór ramek, w tym: pojedynczych, podwójnych, potrójnych, na 4 gniazda lub włączniki, a nawet na 5. Co istotne można montować je zarówno w pionie jak i w poziomie, w zależności od preferencji.

Dodatkowo każde z gniazd może zostać wyposażone w specjalną gumową uszczelkę, która w znaczący sposób ogranicza kontakt przewodów elektrycznych z czynnikami zewnętrznymi takimi jak: kurz, piach, śnieg, woda lub inne. Tego typu rozwiązania idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności na przykład w łazience lub w pomieszczeniach gospodarczych. Produkty Legrand Niloe spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz niezawodności. Dzięki temu będą latami niezawodnie służyć użytkownikom. Francuski koncern dba o jakość i cały czas przeznacza pieniądze na ciągły rozwój swoich produktów. Firma ma długo tradycję i czerpie ze swojego doświadczenia.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *