Łóżko do pokoju dziecięcego

Chociaż rodzice często bardzo lubią spać z małymi dziećmi, dla ich prawidłowego rozwoju bardzo ważne jest, by miały swoje własne miejsce do spania. Klupś doskonale o tym wie, dlatego proponuje swoim klientom wysokojakościowe produkt, jakim jest łóżko do pokoju dziecięcego. 

Łóżko do pokoju dziecięcego, które znajdziecie w naszej ofercie, zachwyca nie tylko wspaniałym designem, ale również funkcjonalnością. Przeznaczone jest dla dzieci na różnym etapie rozwoju, gdyż umożliwia ustawienie dna łóżeczka aż na trzech różnych poziomach. Kolejną jego zaletą są wyciągane szczeble, a także szuflada, w której zmieszczą się wszystkie, najbardziej potrzebne akcesoria. 

Łóżeczko prezentuje się nadzwyczaj pięknie. Posiada oryginalne aplikacje, a także jest polakierowane wodną, białą farbą eko. Całe łóżeczko zostało wykonane w 100% z wyselekcjonowanego drewna sosnowego z polskich lasów. Każde łóżko do pokoju dziecięcego zostało wykonane z pierwszego gatunkowo drewna, co zapewnia mu solidność i stabilność na wiele lat. Zadbaliśmy o to, żeby najbardziej narażone na zniszczenia dno mogło przetrwać lata. Zastosowaliśmy technologię, która polega na połączenie list za pomocą zarówno kleju, jak i zszywki. W naszych łóżeczkach nie ma absolutnie żadnego ryzyka zarwania, nawet po korzystaniu przez lata. 

Klupś to firma, która od ponad 40 lat dostarcza wspaniałych mebli dla dzieci i młodzieży. Nasze produkty wyróżnia unikatowy styl oraz staranne wykończenie, którego nie znajdziecie u masowych producentów. Tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami, ale nie boimy się sięgać także po sprawdzoną klasykę. Wiemy, że nasi klienci mają różny gust i staramy się trafić w gust jak największej ich ilości. Ponieważ nasze produkty są przeznaczone głównie dla dzieci, przestrzegamy wszystkich restrykcyjnych norm oraz nakazów. Nasze meble są też eco-friendly, gdyż staramy się, by przy ich produkcji środowisko naturalne jak najmniej ucierpiało. Wybierając Klupś, stawiacie na to, co najlepsze dla swoich pociech. 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *