Marmur nie tylko w kuchni – zastosowania płyt kamiennych w domu

Płyty kamienne to obecnie jedne z popularniejszych pokryć blatów kuchennych w domu. Nic dziwnego, ponieważ są to surowce trwałe, solidne, wytrzymujące zarysowania, zalania wodą itd., jednym słowem, są na lata. Coraz chętniej są jednak wykorzystywane także w innych pomieszczeniach w domu. To głównie ze względu na to, że przepięknie się prezentują, są w eleganckich odcieniach, przyciągających wzrok wielu gości. Gdzie zatem możemy zastosować marmur i inne rodzaje kamienia w domu?

Łazienka

Bardzo popularnym miejscem w domu, wykorzystującym płyty kamienne, jest oczywiście łazienka. Coraz częściej decydujemy się na kontrastowy blat nas szafkami, białe szafki i wystrój marmurowy. Z pewnością taki styl przyciąga uwagę. Warto wiedzieć, że mimo iż to wydaje się dziwne, łazienka powinna być wizytówką domu, tam z pewnością przyjdą nasi goście. Warto zatem zadbać o elegancję, zwłaszcza jeśli stawiamy na meble typowo nowoczesne, jak i wystrój.

Przedpokój

Wielu wykorzystuje także marmur, granit, czy inny rodzaj kamienia do wykończeń w przedpokoju. Możemy zdecydować się na marmurowe płyty, np. na szafkach, umieszczonych w przedpokoju. Warto jednak od razu zastosować ten sam kolor i odcień, co w łazience, dzięki temu nie będzie zbyt wielkiej różnicy pomiędzy nimi, a my będziemy mieć urządzone mieszkanie w jednym stylu.

Zakład kamieniarski – Gdańsk

Pozostaje jeszcze pytanie, gdzie szukać najlepszych płyt marmurowych, granitowych oraz innych, wykonanych z kamienia. Jeśli jesteśmy z okolic Trójmiasta, warto zdecydować się na zakład kamieniarski – Gdańsk: stonesdesign.pl, z pewnością uda nam się wybrać najlepszy rodzaj płyt kamiennych. W zakładzie tym będziemy mogli porozmawiać z doświadczonymi doradcami, którzy na pewno pomogą nam wybrać odpowiedni rodzaj płyt i blatów kamiennych. Jest to z pewnością oferta dla osób szukających w Trójmieście i okolicach polecanego zakładu kamieniarskiego. Gdańsk jest na szczęście bliski i Gdyni i Sopotu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *