Nie wiesz, jak zaprojektować wnętrze? Skorzystaj z fachowej pomocy

Kto nie zna tej sytuacji, gdy kupuje się mieszkanie, odbiera je w stanie deweloperskim i… nie ma się pomysłu, co dalej. Szybko entuzjazm zamienia się w frustrację, a dobre chęci w nieznośne myślenie o tym, jak szybciej wykończyć to wnętrz i mieć spokój. Dlatego jeśli nie masz serca do swojego nowego wnętrza, lepiej skorzystaj z pomocy. A jaka jest możliwa?

Deweloper i jego oferta

Pierwsza sytuacja to moment, w którym deweloper jeszcze nie oddał mieszkań i oferuje ich wykończenie pod klucz. W takiej sytuacji projekt apartamentu w Warszawie czy innym miejscu trafia do właściciela, a on wskazuje elementy, które mają się zmieścić w budowanym budynku. Jest to rozwiązanie dość wygodne, ale i drogie. Nie ma mowy o zniżkach, prace są z góry określone i nie można liczyć na różne pakiety, które pozwoliłyby na zaoszczędzenie na niektórych materiałach.

Samodzielne szukanie ekipy szwagra i synów

Wiele osób samodzielnie nie potrafi położyć płytek czy wstawić parapetów, ale nie ma zamiaru prosić o pomoc fachowców. W zamian tego wykorzystują to, że ktoś w rodzinie potrafi coś zrobić i ma kolegów. Czasem dochodzi także do samodzielnego szukania odpowiednich osób na różnych portalach społecznościowych. Efekt? Zwykle rozgrzebana praca i fajrant, po którym wykonawca już nie wraca. Jeśli nie chcesz dać się naciąć, to raczej staraj się wybierać sprawdzone rozwiązania, czyli pośredników.

Wykończenie wnętrza pod klucz przez firmę

Trzecia opcja jest pokrewną pierwszej, to znaczy znów jakaś firma przygotowuje projekt domu w Warszawie albo innym mieście i go realizuje. Jednak tym razem możesz samodzielnie wybrać wykonawcę i zdecydować się na jego ofertę po zapoznaniu z cennikiem, dotychczasowymi realizacjami oraz opiniami w sieci. W ten sposób masz pewność, że wybierasz ekipę zdolną do pracy nad Twoim mieszkaniem.

Zadbaj o swoje nowe M2 i wybierz odpowiednio

Zaplanuj remont z góry i wybierz osoby, które za niego będą odpowiedzialne. Nie martw się jakością czy gwarancją i wybieraj takie firmy, które mają renomę i są dobrze oceniane w sieci. W ten sposób nie będziesz miał problemów z wnętrzem w stanie deweloperskim. Warto zajrzeć na https://www.wykonczeniapodklucz.pl/

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *