Nowoczesne produkty firmy Legrand

Legrand to producent o ugruntowanej pozycji na rynku osprzętu elektrycznego. Jest to firma, która narzuca tempo i wyznacza nowe trendy, zarówno techniczne jak i designer’skie. Dotychczasowa oferta marki Legrand podzielona jest na dwie serie: Cariva oraz Niloe.

Legrand Cariva- solidne gniazdka

Seria, na którą uwagę zwróciło najwięcej konsumentów to Cariva. Znajdziemy wśród jej produktów, podstawowe gniazdka pojedyncze i podwójne, a także gniazda telefoniczne i multimedialne. Legrand Cariva to także ściemniacze, wyłączniki zwykłe, zwierne oraz krzyżowe. Wśród nich znajdują się produkty takie jak gniazdka z dodatkowymi pokrywami, oraz osobne uszczelniacze spełniające istotne funkcje. Tego typu osłony zapewniają gniazdku całkowite bezpieczeństwo, niezależnie od warunków panujących w pomieszczeniu, w którym się znajduje.

Liczne testy wykazały, że gniazda marki Legrand wykazują bardzo wysoką nieprzepuszczalność, dzięki czemu doskonale nadają się do użytku w różnego rodzaju fabrykach, piwnicach itp. Do wyboru mamy najczęściej stosowane gniazdka pojedyncze oraz podwójne. Jeśli natomiast, nasze potrzeby dotyczące podłączania urządzeń są znacznie większe, możemy zamontować więcej gniazdek w jednej listwie. Największa dostępna listwa z serii Cariva posiada aż pięć otworów na zamontowanie kontaktów elektrycznych.

Cechy wyłączników Cariva

W tej linii produktów znajdziemy także wyłączniki pojedyncze oraz podwójne do standardowych zastosowań. Klienci często zaopatrują się również w wyłączniki chwilowe. Dzięki nim można zainicjować zapalenie się światła lub wybrzmienie dzwonka na określony czas. Tego typu rozwiązania stosuje się w szkołach i innych budynkach użyteczności publicznej, a nawet inteligentnych domach. W podobnych warunkach używa się także wyłączników krzyżowych.

Niektóre wyłączniki Legrand Cariva są wyposażone także w LED-owe podświetlenie, ułatwiające odnalezienie przycisku w ciemnościach. Zastosowane w budowie gniazdek i wyłączników, wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie ulega zarysowaniom i łatwo się czyści.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *