Okucia do bram i furtek warte Twojej uwagi

Budowa domu to niezwykle wyczerpujący i długotrwały proces, który wymaga wiele cierpliwości i dbałości o najdrobniejszy szczegół. Kiedy już wszystko mamy dopięte na ostatni guzik, warto zadbać o bezpieczne i estetyczne ogrodzenie. Tutaj kluczową kwestią jest brama, która powinna wyróżniać się niezwykłą funkcjonalnością.

Aby móc cieszyć się płynnym otwieraniem i zamykaniem naszej furtki, należy zadbać o istotny element, którym są zawiasy. Zaczepy do furtek to elementy oporowe, które montuje się do słupka. Ich głównym zadaniem jest blokowanie skrzydła furtki po jej zamknięciu. Ogranicznik zamknięcia furtki można przyspawać lub przykręcić do słupka metalowego. Otwory, na których zatrzymuje się zapadka zamka są uniwersalne i bez problemu wpasują się do większości zamków dostępnych na rynku. Jaki rodzaj będzie najlepszym wyborem?

Zawiasy kute o wyjątkowym designie

Zwolennicy tradycji i stylu retro będą zachwyceni ozdobnymi zawiasami kutymi. Perfekcyjnie wpasują się zarówno w sielski styl wiejskiego domku, jak i bogato zdobionej posiadłości na obrzeżach miasta. Nie trzeba martwić się o nadmierną eksploatację bramy. Zawiasy kute są nadzwyczajnie wytrzymałe i z całą pewnością awaria im niegroźna. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości oraz precyzyjnemu wykończeniu zawiasy nie zacinają się, więc otwieranie i zamykanie furtki nie wymaga użycia siły.

Nowoczesny elektrozaczep do furtek

Jeżeli pragniesz ochronić się przed niekontrolowanym otwarciem bramy, elektrozaczep do furtki to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Jak działa? Aby otworzyć furtkę, należy podać impuls z domofonu do elektrozaczepu, który uaktywnia system wejścia zwalniając blokadę. To bardzo przydatna funkcja, która ma szerokie zastosowanie. Tego rodzaju system zabezpieczeń można zainstalować zarówno na prywatnej posesji, jak i w dużych firmach, gdzie dostęp powinien być szczególnie chroniony. Więcej informacji na: https://sklep.kut-met.pl/elementy-do-ogrodzen/elektrozaczepy.

Wszystkie elementy są łatwe do montażu niemalże na wszystkich typach słupków, np. metalowych czy murowanych. Kształt elektrozaczepu jest uniwersalny, więc można go zainstalować do lewego lub prawego skrzydła drzwi.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *