Osłona dużych przestrzeni okiennych

Jedną z ciekawszych innowacji w przysłanianiu okien, które pojawiły się na rynku w ostatnim czasie, są żaluzje zewnętrzne. Jest to rozwiązanie o tyle ciekawe i praktyczne, iż spełnia funkcje tradycyjnych żaluzji wewnętrznych bez ograniczania miejsca w środku, a dodatkowo posiada opcję elektrycznego sterowania.

Wiele osób z pewnością zada pytanie, czy warto zainwestować w żaluzje zewnętrzne? Jeśli jesteśmy posiadaczami budynku o dużych oknach, czy wręcz całych fasadach okiennych, wówczas warto. Żaluzje te spełniają bowiem nie tylko funkcję przysłaniania wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami osób z zewnątrz, ale przede wszystkim ograniczają dostęp promieni słonecznych i hałasu do wewnątrz.

Profesjonalizm w każdym calu

Firmą oferującą wysokiej jakości żaluzje zewnętrzne, a działającą na terenie miasta Poznań i jego okolic, jest firma OknaRio. Profesjonalni doradcy pomogą dobrać rozwiązania najlepsze dla naszego budynku. Przedstawią wszystkie opcje i możliwości, dokonają bezpłatnej wyceny, a na końcu, precyzyjnego montażu, by każdy klient przez lata mógł cieszyć się produktem wysokiej jakości i trwałości.
Żaluzje dostępne są z lamelami w dwóch wersjach – o przekroju poprzecznym przypominającym literę „C” lub „Z”. Poprzez ustawienie lameli pod różnymi kątami, regulujemy ilość światła jaka przedostaje się do wewnątrz. Można też dowolnie regulować jak daleko mają być one opuszczone lub podniesione jeśli chcemy wpuścić mniej bądź więcej światła.

Poza ograniczaniem nasłonecznienia wnętrza budynku żaluzje zewnętrzne stanowią doskonały izolator cieplny. Latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem okien, a zimą przed wydostawaniem się ciepła na zewnątrz. Stanowią też doskonałą ochronę akustyczną.

Jeśli szukamy przesłony dającej prywatność i pomagającej utrzymać właściwą temperaturę wewnątrz budynku, to żaluzje zewnętrzne będą doskonałym rozwiązaniem. Stanowić będą również doskonałych dodatek do przeszklonych tarasów, a nawet wolno-stojących altan.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *