PGE – lider w dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej

Dawno minęły czasy, kiedy był tylko jeden dostawca energii elektrycznej. Obecnie mamy kilka firm, które oferują dostawę prądu. Dostawcy energii elektrycznej różnią się ofertami prezentowanymi klientom. W związku z tym każdy może wybrać odpowiednią dla siebie.

Różni dostawcy, różne pakiety

W chwili obecnej można wybierać spośród różnych ofert, jakie prezentują dostawcy energii elektrycznej. Do tych najbardziej znanych należą: PGE, Enea, Tauron, Orange, EWE, Elektrix, Audax Energia, Axpo, Po Prostu Energia i wiele innych. Każda z firm ma do zaoferowania rozmaite pakiety, dostosowane zarówno do firm, jak i użytkowników domowych. Pozostaje tylko zapoznać się ze szczegółami i dokonać odpowiedniego wyboru.

PGE – pakiety z myślą o przyszłości

PGE jest największą grupą energetyczną w kraju. Do działalności firmy należy m.in. wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż prądu oraz gazu. Swoją ofertę PGE kieruje zarówno do firm, jak i odbiorców domowych.

Wybierając jeden z pakietów PGE można zyskać bardzo wiele. To przede wszystkim pewność, że firma jest największą grupą energetyczną w kraju, a co za tym idzie gwarantuje bezpieczeństwo i stabilizację. Nie musimy obawiać się niespodziewanych, drastycznych zmian w umowie. PGE oferuje też obsługę na najwyższym poziomie i zapewnienie niższej niż cena taryfowa stawki za energię przez wybrany okres. Ponadto można skorzystać z pomocy fachowców.

Pakiety dla każdego

PGE posiada pakiety dostosowane zarówno dla klientów biznesowych, jak i dla użytkowników gospodarstw domowych.
Pakiety biznesowe są dostosowane do wielkości przedsiębiorstw. W przypadku większych firm audyt energetyczny umożliwia przyjrzenie się wydatkom ponoszonym na energię elektryczną i dopasowanie oferty do konkretnego klienta.

W przypadku pakietów dla użytkowników domowych, nowi klienci mogą liczyć na niezmienną stawkę podczas trwania umowy. Pozostali wprawdzie nie posiadają takiej klauzuli, jednak w każdej chwili mogą wypowiedzieć umowę i skorzystać z dostępnych ofert promocyjnych, które taką gwarancję posiadają.

Zmiany nie są trudne

Jeżeli ktoś zdecyduje się na zmianę dostawcy prądu, pozostaje kwestia wymówienia poprzedniej umowy i zawarcie kolejnej. PGE samodzielnie i bezpłatnie prowadzi proces zmiany sprzedawcy energii elektrycznej.

Dzięki temu cały proces jest łatwy, bezstresowy i całkowicie bezpieczny. Potrzebne jest wyłącznie pełnomocnictwo klienta dla przedstawiciela PGE do reprezentowania w procesie zmiany sprzedawcy. Wszystkie formalności PGE bierze na siebie, tym samym oszczędzając czas i wysiłki klienta.

https://gkpge.pl/Oferta/Dla-domu/Krajowa/zmiana-dostawcy-energii-elektrycznej-pge

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *