Poznaj Lublin i Polskę

Wielu młodych ludzi, którzy wybierają studiowanie w Lublinie, pozostaje tam na dłużej i szuka swojej pierwszej pracy. A wybór kierunków, które można studiować w tym mieście jest ogromny, bo można zdecydować się na naukę w jednej z jedenastu uczelni, które mają tam swoje siedziby. Oferta ta jest kusząca dla młodych ludzi z całej Polski, ale także dla studentów z zagranicy. W ramach programu Erasmus przyjeżdżają na lubelskie uczelnie studenci z wielu krajów. Erasmus to program, który pozwala studentom studiować w wybranym przez nich europejskim kraju przez okres roku. Jego celem jest także integracja młodych osób z różnych krajów. Również do uczestników tego programu skierowana jest oferta akademika „Burżuj”, bo dla nich też przeznaczone są apartments for rent. Lublin to miasto, do którego przyjeżdżają także pracownicy z różnych krajów w poszukiwaniu zatrudnienia.

Interesujący czas wolny

Wynajęcie wspólnego mieszkania z przyjaciółmi czy kolegami z uczelni lub pracy ma wiele zalet. Nie tylko chroni przed samotnością, ale pozwala też na podział kosztów. Lublin, mimo że życie toczy się w nim wolniej niż w wielu dużych miastach, nie jest sypialnią. Organizowane są tutaj liczne imprezy cykliczne i okolicznościowe. Mieszkańcy i turyści mogą uczestniczyć w spektaklach teatralnych, koncertach różnych gatunków muzyki, a także w happeningach artystycznych. Ciekawą imprezą, którą warto odwiedzić, jest Jarmark Jagielloński, który jest wielkim świętem folkloru.

Niezapomniany czas

Zagraniczni studenci, którzy chcą poznać polską kulturę i zwyczaje powinni odwiedzić właśnie Lublin – tutaj dostaną w pigułce wszystko to, co w naszej kulturze najlepsze. Lubelskie uczelnie także są gwarancją dobrego wykształcenia, więc czas spędzony w tym mieście z pewnością będzie cenny i niezapomniany. Mieszkanie w Lublinie to dobry pomysł dla osób, które szukają swojego pierwszego samodzielnego lokum, ale też dla tych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Akademik „Burżuj” to miejsce bardzo demokratyczne i odpowiedni dla siebie pokój znajdzie zarówno student, jak i osoba pracująca.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *