Styl i dyskretna elegancja

Płytki Opoczno Cosima zachwycają oryginalnym wzorem i imitującą marmur powierzchnią. Dyskretne, nieregularne żyłkowania w kolorach ziemi na białym tle przypominają skalne pęknięcia. Łazienka udekorowana płytkami Cosima nabierze dzięki niepowtarzalnego charakteru i stanie się miejscem, do którego chce się wracać.

Lubisz wnętrza urządzone ze smakiem? Preferujesz spokojne kolory, biele, beże i brązy? Chcesz podążać za trendami i nie stronisz od klasyki? Płytki Opoczno Cosima będą idealnym wyborem. Piękno i majestat nieregularnych wzorów tworzą unikalne, jedyne w swoim rodzaju wnętrze, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. W kolekcji Opoczno Cosima dostępne są dwa rodzaje płytek z żyłkowaniami – o gładkiej powierzchni (Cosima White Satin) oraz z fałdowaniami (Cosima White Structure Satin), które można połączyć w jednym wnętrzu, tworząc harmonijną całość. Można je układać zarówno na ścianach, jak i na podłodze.

Opoczno Cosima – niczym w pałacu

Płytki Opoczno Cosima doskonale harmonizują z klasycznymi i dyskretnymi dodatkami w odcieniach bieli, czerni, miedzi i złota. Dostojnie prezentują się na ich tle rośliny, jak również miniatury antycznych rzeźb. Płytki doskonale nadają się jako dekoracja łazienki, jednak świetnie sprawdzą się także w salonie czy w przedpokoju. Każde wnętrze, w którym się znajdą zamienią w miejsce pełne smaku i elegancji emanujące wyrafinowaniem i luksusem.