Zuma line w dwóch odsłonach

Zuma line to marka lamp o oryginalnych formach, starannie zaprojektowanych i bardzo funkcjonalnych. Każda z propozycji jest jedyna w swoim rodzaju! Wybraliśmy dla was dwie z lamp z asortymentu Zuma line – zobaczcie, jak z ich wykorzystaniem można zaaranżować niepowtarzalne w swoim charakterze wnętrze.

Przed wami dwie propozycje aranżacji pomieszczeń mieszkalnych z wykorzystaniem lamp Zuma line. Zapraszamy do lektury!

Na bogato

Splendor to twoje drugie imię? Czujesz się w siódmym niebie, gdy twoi goście wnoszą okrzyki zachwytu na widok twoich wnętrz? Postaw na elegancję w stylu „Dynastii”! Serial ten święcił triumfy w latach 80. ubiegłego wieku również z tego względu, że jego twórcy ze szczególną starannością dbali o kostiumy oraz wnętrza. Wszystko musiało lśnić, dowodząc bogactwa bohaterów. Jak odwzorować tego rodzaju blichtr? Postaw na eleganckie meble wykonane z najlepszych materiałów – przede wszystkim lśniącej skóry i metalu, futra; nie oszczędzaj na dodatkach: dywany, obrazy w masywnych ramach, figurki koni z brązu, rzeźby. Zadbaj o odpowiednie gabaryty: przedmioty powinny być masywne i ciężkie, solidne. A na koniec postaw kropkę nad i: dopełnieniem całości powinien być kryształowy żyrandol – na przykład Zuma line Ceuta Pendant YSC04. Ten pełen splendoru żyrandol wykonany jest z metalu i szkła, dominuje kolor srebrny.

W romantycznym stylu

A co, jeśli obcy ci jest przepych i blask, za to kochasz kwiaty i naturę, masz romantyczną duszę? W ofercie Zuma line znaleźliśmy coś ciekawego również i dla miłośników przyrody. Żyrandol Zuma line Belle Ceiling PL170511-3 – lampa sufitowa plafon LED design wprowadzi lato do twojego domu! Delikatne motywy kwiatowe, dyskretne, ciepłe światło z żarówek LED sprawią, że w twoim domu nieustannie panować będzie wakacyjna aura. Taki żyrandol pasować będzie do nowoczesnego wnętrza w pastelowych kolorach, urządzonego lekkimi meblami z naturalnych materiałów (len, drewno, wiklina), z elementami wystroju wnętrza zdobionymi delikatnymi wzorami roślinnymi alb geometrycznymi ornamentami. Żyrandol Zuma line Belle Ceiling PL170511-3 wykonany jest z metalu i kryształu, ma kolor srebrny. Zapraszamy na zakupy!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *