Farba do mebli kuchennych v33 i blatów – sprawdź ten produkt!

Wchodząc do kuchni, patrzysz na blat, po których widać już wiele lat eksploatacji? Trzeba to zmienić! Najlepszym sposobem jest zastosowanie produktu, jakim jest lakier do blatu kuchennego. Implementując lakier tego typu, nie będziesz musiał wymienić blatu, zatem Twoje pieniądze zostaną w kieszeni. Więcej o tym produkcie piszemy w poniższym artykule.
Farba do mebli kuchennych v33 – jakie ma zalety?

Zazwyczaj chcemy, aby blaty kuchennego pięknie się prezentowały podczas uroczystości rodzinnych czy ważnych wydarzeń w ciągu roku tj. Boże Narodzenie. Kuchenny blat przed każdą uroczystością, na której serwuje się przepyszne posiłki, jest narażony na zarysowania. Aby zlikwidować niemiłe dla oka zarysowania, najlepiej sprawdzi się farba do mebli kuchennych v33. Produkt ten nie tylko sprawi, że drewno będzie znowu lśniło naturalnym blaskiem, lecz także poprawi ogólny wygląd i zabezpieczy przed ewentualnymi obrażeniami mechanicznymi, które jednak mają często miejsce w kuchni. 

Producent v33 może się pochwalić wysokojakościowymi produktami, specjalnie przeznaczonymi do blatów kuchennych. Wspomniany lakier do blatu kuchennego można nakładać na lite drewno i laminaty, będące już wcześniej pokryte inną farbą lub lakierem. Produkt, dzięki swojej uniwersalności sprawdza się także wobec europejskich i egzotycznych gatunków drewna, z których powstają meble, coraz częściej wybierane przez Polaków. Oczywiście wspomniany farba na blat kuchenny jest w pełni bezpieczna dla faktury drewna.

Aspekt bezpieczeństwa dotyczy, także kontaktu z jedzeniem. Użyty lakier do blatów nie reaguje z jedzeniem, ponieważ w jego składzie nie występują toksyczne substancje. Naturalny skład przekłada się także na to, że blat jest gładki i łatwo się go myję gąbką czy szmatką. To cenna informacja, zwłaszcza dla osób, ceniących sobie porządek w kuchni. Zabezpieczając blat omawianą farbą, wystarczy go przetrzeć na mokro bez konieczności używania środków chemicznych przeznaczonych do kuchni. 

Farba do mebli kuchennych v33 – korzystanie z takiego produktu jest proste?

Po pozytywnych opiniach klientów i specjalistów malowanie mebli kuchennych v33 sprawia, że renowacja jest prosta, szybka i bezpieczna. Jednak warto pamiętać, że podłoże kuchennych mebli trzeba uprzednio zabezpieczyć. Jeśli drewno jest surowe, to trzeba je przeszlifować i pozbyć się pyłów. Jeśli nasz blat z kolei już nosi znamiona innej farby, trzeba go odtłuścić, spłukać i poczekać aż wyschnie. Po wyschnięciu blatu można przystąpić do nakładania pędzelkiem farby v33.