Łóżko tapicerowane 140×200 niebieskie z szufladami – twoja niebiańska sypialnia

Kolor w sypialni ma horrendalne znaczenie dla naszego wypoczynku. Nasze łóżko tapicerowane 140×200 niebieskie z szufladami to możliwość stworzenia odpowiednich, komfortowych warunków do spania. Jego optymalna wysokość zapewnia z kolei wygodę wstawania osobom w każdym wieku.

Kolor niebieski w sypialni sprzyja wyciszeniu. Kupując łóżko tapicerowane 140×200 niebieskie z szufladami, zestawienie niebieskiego łóżka z innymi odcieniami nieba, będzie działało uspokajająco i odprężająco, co z pewnością umożliwi regenerację sił.

Jakie kolory dobrać do niebieskiego łóżka tapicerowanego 140×200 z szufladami?

Do niebieskiego łóżka pasować będą dodatki w kolorze wody, morza, a także bardziej zdecydowane barwy jak indygo, kobalt, czy też granat. Niebieski dobrze wygląda w połączeniu z białą ścianą. Innym ciekawym połączeniem będzie np. połączenie niebieskiego łóżka tapicerowanego 140×200 z szufladami o takie dodatki jak np. szare poduszki bądź szara narzuta na łóżko. Jeśli lubisz zaskakiwać i lubisz ekstrawaganckie odważne połączenia, pomyśl o ozdobach i dodatkach w kolorze żółtym, bądź podobnym do niego kolorze, tj. złocie. W przypadku aranżacji mieszkań i domów w nowoczesnym stylu, sprawdzą się dodatki we wspomnianych odważnych kolorach i dodatkowo w geometrycznych kształtach.

Łóżko tapicerowane 140×200 niebieskie z szufladami lepsze niż skrzynia

W przypadku mebli wielofunkcyjnych ważne jest dobrać je odpowiednio do swoich potrzeb i „braków” w umeblowaniu. Zastanawiając się nad rozwiązaniem skrzynia czy szuflady, szuflady dają większe pole do popisu. 4 pojemne skrzynie nie tylko pomieszczą komplety koców, poduszek, ale pozwolą zachować ład i porządek, którego skrzynia „wrzutka” nie jest w stanie zapewnić. Łóżko tapicerowane 140×200 niebieskie z szufladami sprawdzi się w każdej sypialni, w której stawiamy na prostotę, elegancję, zdrowe powietrze i wygodę sprzątania. Mniej mebli w sypialni bowiem to nie tylko mniej rzeczy to sprzątania, ale także mniejsza liczba miejsc, na których osadza się codzienny kurz, bakterie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *