Najwygodniejsze fotele

Wiadomo, że w każdym salonie przyda się jakiś wygodny fotel. Pokój dzienny to miejsce, w którym najczęściej przyjmuje się gości. Wobec tego wypada, aby było tam sporo przestrzeni do siedzenia i spędzania czasu w przyjemnej atmosferze. Najlepszym rozwiązaniem byłaby na pewno jakąś duża wygodna kanapa, a do tego kilka foteli. Chociażby fotel uszak jest świetną opcją. To klasyczny model, który od wieków zdobi nasze mieszkania.

Decydując się właśnie na niego, masz pewność, że znajdziesz kilka odpowiadających ci wzorów i materiałów, które idealnie wpasujesz do swojego urządzonego pomieszczenia. Do fotelu możesz dobrać pasujący puf. Na stronie LoveToDesign znajdziesz kilka wzorów i kolorów.  Dostępne modele to: ANNA, BELLA, ROSIE, SALLY oraz SAM. Każdy z nich możesz u nas dostać na zamówienie, gdzie wybierzesz sobie kolor oraz gramaturę materiału. ANNA, ROSIE i SAM mają złoty cokół jako nogę pufa. Puf BELLA i SAM charakteryzują się pionowymi przeszyciami. Z kolei SALLY jest urozmaicona pikowanym karo z guzikami. 

Jaki fotel do twojego gabinetu?

Wygodny fotel uszak także świetnie sprawdzi się w gabinecie. Możesz długo szukać idealnego wzoru i koloru, ponieważ wybór w obrębie tego modelu jest ogromny. Na LoveToDesign jednak możesz każdy mebel spersonalizować i wybrać sobie kolor oraz rodzaj materiału dla swojego fotela, krzesła czy pufu. Kiedy już postawisz u siebie ten wygodny fotel uszak oraz dołączysz do niego puf, np. model SALLY, będzie to idealne miejsce do odpoczynku. SALLY jest wykonany z drewna bukowego, ma pikowane karo z guziczkami. Jest wysoki na 46 cm i szeroki na 40 cm. W środku ma wypełnienie w postaci elastycznej pianki o dużym stopniu gęstości.

Puf jest również dobrą opcją do damskiej toaletki. Jeżeli lubisz spędzać czas przed lustrem, robiąc makijaż, na pewno rozumiesz, że najwygodniej robi się to na siedząco przed dobrze oświetlonym lustrem. Zaopatrz się wobec tego w któryś z naszych pufów. Każdy z dostępnych modeli wykonujemy na zamówienie.