Maszyna do szycia w domu – co wybrać?

Osoby, które uwielbiają szyć, a także traktują to jako hobby, a może nawet pracę, muszą zaopatrzyć się w dobry sprzęt do szycia, ponieważ dzięki temu są w stanie stworzyć naprawdę niepowtarzalne projekty. Jak wiadomo, w przypadku szycia nie liczą się jedynie umiejętności posługiwania maszyną, ale także wrodzony talent, który pozwala przerabiać odpowiednio ubrania w fantazyjny sposób. Z pewnością polecanym urządzeniem jest Brother rh127, maszyna, która jest sterowana mechanicznie. Co można o tym sprzęcie powiedzieć? zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Brother rh127

Wybierając odpowiedni sprzęt do pracowni krawieckiej, czy własnego studia krawieckiego, które prowadzi się w domu, trzeba wybrać takie urządzenie, które spełni wszystkie wymagania. Z pewnością takim jest Brother rh127 maszyna wieloczynnościowa, która sterowania jest mechanicznie. Posiada ona aż 27 programów szycia, co pozwala na naprawdę duży komfort wykonywania różnorodnych ściegów, nieco fantazyjnych, a nawet dekoracyjnych, w zależności od tego, jaki produkt aktualnie jest szyty. 

Wysokociśnieniowa maszyna do szycia

Maszyna Brother rh127 jest mechaniczną konstrukcją posiadającą metalowy korpus, a także podzespoły metalowe. Dodatkowo z tego materiału wykonany jest również rotacyjny chwytacz, co zapewnia piękne ściegi na różnorodnym materiale zarówno naturalnym bawełnianym, czy bambusowym, jak i na poliestrze. Jest to idealna maszyna do szycia domowego, która wyposażona jest bardzo dużo różnorodnych ściegów. Wystarczy wybrać sobie odpowiedni, który umieszczony jest z boku. Brother rh127 sprawdzi się również do wykonywania różnorodnych poprawek, przeróbek na materiale, można szyć dekoracyjnie, zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami, bardzo dużo ilość funkcji w maszynie Brother rh127 pozwala na twórczą swobodę. Bardzo łatwa obsługa zapewnia także start osobom początkującym, które jeszcze nigdy nie szyły nic. Maszyna ta posiada również funkcję automatycznej dziurki, automatycznego nawlekacza nitki, regulację długości, szerokości ściegów. Jest naprawdę świetna dla osób zaawansowanych oraz tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego typu produktem. Maszyna posiada zasilanie 220, 240 V, a także system igieł 130/705. 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *