Bateria umywalkowa – którą wybrać?

Każda umywalka, aby mogła spełniać swoją funkcję potrzebuje idealnie dopasowanego kranu. Zatem jak wybrać kran do łazienki, by cieszyć się łatwa obsługą, funkcjonalnością i oryginalnym designem? Przed zakupami warto zadać sobie kilka pytań. Czy nasza łazienka stwarza możliwości, aby móc zamontować produkty, takie jak bateria stojąca, bateria z wyciąganą wylewką, bateria podtynkowa umywalkowa, a może bateria ścienna? Sprawdźmy, jaki rodzaj baterii bęzie najlepiej spełniał oczekiwania łazienki.

 

Bateria podtynkowa umywalkowa – kiedy możemy ją zamontować?

Bateria podtynkowa to nowoczesne rozwiązanie, na które mogą pozwolić sobie przede wszystkim właściciele mieszkań w nowym budownictwie. Czym się wyróżnia? Jej atutem jest to, że sposób montażu maskuje komponenty, a na zewnątrz widoczna jest wylewka i dźwignia. Bateria stojąca z wyciąganą wylewką najlepiej prezentuje się w łazienkach o minimalistycznej estetyce. Sprawdzi się szczególnie w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Wszędzie tam, gdzie stawiamy na oszczędną formę. 

 

Bateria umywalkowa stojąca – tradycyjne rozwiązanie

Bateria stojąca umywalkowa jest najchętniej wybierana przez miłośników niewyszukanego, tradycyjnego i prostego stylu. Niezawodne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdza się w wielu domach i mieszkaniach. Aby wybrać cieszyć się funkcjonalnością baterii stojącej, sprawdźmy koniecznie materiał, z jakiego została wyprodukowana. Postawy na chromowany mosiądz. Bateria jest wygodna w obsłudze.

 

Bateria umywalkowa ścienna – pasuje do klasycznej łazienki

Bateria natryskowa montowana na ścianie podobnie jak bateria umywalkowa stojąca montowana jest w klasycznych łazienkach. Różnią się tym, że bateria umywalkowa ścienna przeznaczona jest do montażu na tynku. Dlatego jej instalacja jest dużo łatwiejsza. W sklepie online vigourpolska.pl znajdziemy baterie z różnej stylistyce, tak aby spełniały różnorodne oczekiwania klientów. Metaliczny kolor wspaniale komponuje się z innymi akcesoriami i wyposażeniem łazienki.

 

Gdzie nadaje się bateria umywalkowa wysoka?

Bateria umywalkowa wysoka to świetny dodatek do dużych umywalek. Dzięki niej mycie twarzy, zębów i rąk będzie bardzo swobodne i komfortowe. W ofercie sklepu znajdziemy stojącą baterie umywalkową w kolorze czarnym, która doskonale spełni swoją funkcję w nowoczesnej łazience urządzonej, na przykład w stylu loftowym. Bateria wyróżnia się swoją oryginalną formą i kolorem. Czarny, matowy model pięknie będzie się odbijał zarówno od białych, jak i szarych ścian oraz dodatków.