Jak wybrać oświetlenie do łazienki?

Łazienka – oaza, gdzie znajdujemy chwilę relaksu po całym dniu pracy. Pod prysznicem czy podczas długiej kąpieli zmywamy z siebie nagromadzony stres. A codziennie rano to właśnie w łazience przygotowujemy się do wyjścia.

Odpowiednie oświetlenie pomaga szczególnie nam kobietom wykonać perfekcyjny makijaż, wystylizować brwi, czy pomalować paznokcie.  Oczywiście z odpowiedniego oświetlenia korzystają także mężczyźni podczas codziennej toalety. Dlatego lampy sufitowe łazienkowe będą najlepszym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych łazienek. Lampy w łazience tak, jak w salonie czy sypialni dodają charakteru całemu pomieszczeniu. Mają być nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Co to oznacza? Dobrze, aby ich design komponował się z wybranym stylem, kolorem ścian, płytek i formą armatury. Lampy sufitowe łazienkowe mają za zadanie tak rozproszyć światło, aby nie zabrakło go w całym wnętrzu. Warto jeszcze zwrócić uwagę na oświetlenie okolic lustra. Gdzie szukać ciekawych lamp do łazienki?

Propozycje aranżacji łazienki – zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie! 

Nie wiem, czy wiecie, ale do łask powróciły kryształy. Materiał podobnie, jak beton, szkło i drewno jest ponadczasowy i z łatwością komponuje się z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami. Lampy sufitowe łazienkowe mogą występować w postaci kryształowego żyrandola, kinkietów oraz listwy. I to właśnie na ostatniej propozycji teraz się skupimy. Listwa Riwana 2 wykonana z połączenia metalu i szkła cudownie prezentuje się w łazienkach w stylu glamour oraz tam, gdzie panuje minimalizm. Pamiętajmy, że każde pomieszczenie potrzebuje jednego, mocnego akcentu, aby pokazać swoją unikatowość. Lampa została okrzyknięta niecodziennym oświetleniem, ponieważ dwa punkty świetlne zostały umieszczone na ruchomych przegubach, które sprawiają, że każdy użytkownik może dostosować oświetlenie do swoich potrzeb. Produkt został doceniony przez klientów za wysoką jakość wykonania oraz wyjątkowo elegancki design.